Producent płytek

Producent płytek

Producent płytek – jeśli przeprowadzasz gruntowny remont swojego mieszkania lub chcesz urządzić nowo wybudowany dom i chcesz wybrać materiały wykończeniowe, na pewno będziesz chciał wiedzieć, które płytki wybrać. Jeśli zależy Ci na powłoce, która jest nie tylko piękna, ale i trwała, nie wystarczy myśleć o wyglądzie materiału. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę jakość płytek. Zwykle zależy to od surowca, z którego wykonany jest materiał do produkcji, a także technologii produkcji i odpowiedzialności producenta płytek.

Uznany na rynku producent płytek

Według opinii ekspertów i rzeczoznawców, a także opinii klientów, na uwagę zasługują produkty uznanych na rynku producentów płytek. Samodzielny dobór wysokiej jakości, trwałych i estetycznych materiałów wykończeniowych w przystępnej cenie to dość wykonalne zadanie. Jednocześnie kupowanie płytek od najbardziej zaufanych producentów to najlepsza opcja do pokrycia wszystkich rodzajów powierzchni.

To bardzo znany producent, którego produkty uważane są za jedne z najlepszych na rynku. Przez lata znajdował się na szczycie różnych ocen i zebrał wiele pozytywnych recenzji klientów. Marka specjalizuje się w ceramice, a stylów jest wiele. Płytki produkowane są w nowoczesnym technologicznie przedsiębiorstwie przy udziale doświadczonych specjalistów i spełniają normy europejskie. Płytki charakteryzują się doskonałymi geometrycznymi kształtami, dobrym kryciem, ciekawymi wzorami z motywami kwiatowymi i geometrycznymi. Oprócz wyjątkowej jakości nie wspominając już o unikalnych rozwiązaniach projektowych, które pozwalają odmienić nawet starą i nudną łazienkę czy kuchnię nie do poznania.

Polecamy uwadze:

Przedmioty kolekcjonerskie twórcy płytek

Różnorodność producentów płytek jest bardzo bogata, nie tylko w różnych kolorach, ale także fakturach. Krótko mówiąc, kafelek jest do wszystkiego. Wszystkie produkty charakteryzują się niepowtarzalnym i ciekawym wzornictwem oraz wysoką jakością. Jeśli mówimy o płytkach, to kategoria pełna jest wariacji na różne tematy, od prostych opcji po abstrakcje z ornamentami. Pod względem jakości materiał dorównuje czołówce światowych lamp, nie boi się wahań temperatury, jest łatwy w czyszczeniu i przez długi czas wygląda jak nowy. I jest przyjazny dla środowiska.

Producenci płytek oferują:

   • Ciekawe rozwiązanie projektowe.
   • Ładny i stylowy wzór płytek.
   • Produkt wysokiej jakości.
   • Wytrzymałość płytek jest wysoka.
   • Wiele rysunków płytek.
   • Wyjątkowa i ciekawa faktura płytek.
   • Idealna geometria do płytek.
   • Długotrwale zachowuje oryginalny wygląd płytek.
   • Pasuje do każdego wnętrza.
   • Średni koszt.

Ceramika premium przypadnie do gustu miłośnikom luksusu. Te rozważania są wyraźnie widoczne we wszystkich decyzjach projektowych. Nawiasem mówiąc, w kolekcji znajdują się nie tylko ceramika ścienna, ale także płytki podłogowe. Producenci płytek gwarantują, że ich produkty będą odporne na uszkodzenia, zachowają piękny wygląd przez cały czas użytkowania i pozwolą stworzyć styl, który kochasz w pomieszczeniach.

Producent płytek
Producent płytek

Producenci płytek są bardziej nastawieni nie na produkcję masową, ale na unikatowość i jakość produktu, dlatego cieszy się on tak dużą popularnością i wyrósł na wiodącą pozycję wśród producentów ceramiki. Do produkcji materiału zastosowano sprawdzoną od wieków technikę podwójnego wypalania, dzięki czemu płytki są niezwykle trwałe. Kolejną cechą tych płytek jest niepowtarzalność wzoru – tworząca niezwykły wzór. Dzięki płytkom marki można wprowadzić do wnętrza niepowtarzalne rozwiązania projektowe.

Płytki są wysoko cenione przez projektantów, ponieważ pozwalają na realizację bardzo nietypowych i odważnych rozwiązań. Teraz są aktywnie wykorzystywane w aranżacji wnętrz. Szeroka gama kolorystyczna, nietypowe kształty i niewielkie rozmiary to główne atuty produktu. Ponadto marka stale opracowuje nowe i ciekawe wzory oraz na bieżąco unowocześnia produkcję, dzięki czemu płytki z roku na rok stają się coraz lepsze. Producenci ceramicznych płytek ściennych i podłogowych są chwaleni za wytrzymałość, trwałość i doskonałą geometrię swoich produktów.

Jak prawidłowo dobrać płytki?

Prawie wszystkie rodzaje ceramiki producentów płytek nadają się jednakowo do każdego pomieszczenia. Istnieje jednak kilka sugestii, które pozwolą dokonać właściwego wyboru w danej sytuacji.

   • Do kuchni, łazienek i toalet warto zastosować płytki o podwyższonej odporności na wilgoć. Zależy też na tym, aby powierzchnia była antypoślizgowa – zmniejszy to ryzyko kontuzji.
   • Do wykańczania ścian kuchennych najlepszy jest połysk – łatwo się o niego pielęgnuje i bez problemu usuwa tłuste plamy. Na powierzchni ważne jest, aby wybrać opcję przeciw zamarzaniu.

Wybierając kolor, staraj się wybrać najbardziej odpowiedni kolor, biorąc pod uwagę kolor podłogi i ogólny wygląd pomieszczenia. Najlepiej wybierać płytki do podłóg i ścian z tej samej kolekcji, aby projekt wyglądał kompleksowo. I zwróć uwagę na zbieżność numerów partii, aby uniknąć sytuacji różnej różnicy kolorów tej samej serii płytek.

Ceramix płytki ceramiczne
Andrzeja Struga 3
70-784 Szczecin
730 730 143
ceramixplytki.pl

About the author