Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci

Każda pora roku daje nam dostęp do nowych stylizacji, do ciekawych dodatków, do jedynych w swoim rodzaju wykończeń. Jesteśmy przekonani o tym, że stylizacja paznokci również i w tej kwestii może wiele modowych akcentów zastosować. Tak, jak w danej porze roku dominują w stylizacjach konkretne kolory czy fasony, tak w paznokcie mogą w zależności od pory prezentować się zgoła inaczej. W tym artykule skupimy się na ciekawych pomysłach na paznokcie, które dominować będą w okresie jesieni. Co więc warto wybrać? Jakie pomysły okażą się być trafione w dziesiątkę?

Po pierwsze odpowiednie kolory

Jesień zazwyczaj kojarzy nam się z ponurą aurą, z deszczem, z szarością i zimnem. Nic nam się nie chce, jesteśmy ospali, źli i wiecznie zmęczeni. Czy to jednak znaczy, że powinniśmy i w przypadku wyboru kolorów na paznokciach postawić na mdłe, nijakie i nudne kolory? Oczywiście, że nie! Jesienią modnych jest naprawdę bardzo wiele kolorów. Idealne są czerwienie, pomarańcze, jak również i żółcie. Te kolory z całą pewnością idealnie będą komponowały się właśnie z jesiennymi stylizacjami. Manicure z takimi kolorami w każdym zestawieniu będzie wyglądał po prostu fenomenalnie. Wiadomo oczywiście, że każda kobieta preferuje coś innego, każda ceni sobie inne kolory, a to sprawia, że salony kosmetyczne są w stanie zaoferować paniom naprawdę wiele ciekawych rozwiązań. Grunt to tak dobrać je do siebie, by tworzyły spójną całość. I będąc w temacie kolorów, wcale nieprawdą jest, że dany kolor na paznokciach powinien komponować się z kolorem jesiennego płaszcza, botków, szalika i grubego swetra. Tutaj powinien on w ciekawy sposób łączyć się z całością, ale jednocześnie i zapewniając przy tym ciekawe zestawienie. Jeden produkt, jedno rozwiązanie, a tak wiele płynących z tego korzyści. Pamiętajmy – dłonie są naszą wizytówką, a więc powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby móc prezentować się perfekcyjnie, bez względu na porę i okazję.

 

 

Po drugie błyszczące dodatki

Bardzo często jest tak, że jesień kojarzy nam się bardziej ze stonowanymi kolorami. W końcu po co nam kolorowe paznokcie, gdy humor podupada, a energia zerowa? No może więc pora zmienić myślenie i postawić na rozwiązania, które taką szarość i nudę w końcu przegonią? Stylizacja paznokci https://www.maxel-cosmetics.pl/stylizacja-paznokci-c-792_1.html to idealny sposób na to, by stworzyć w swoich jesiennych stylizacjach coś naprawdę szalonego, niebanalnego i jedynego w swoim rodzaju. Odważne kolory w połączeniu z odrobiną błysku, z pewnością będą prezentować się naprawdę rewelacyjnie. Co jest modne w tym sezonie? Największy hit stanowią niewątpliwie: gładka tafla,  asymetryczne wzory lub też lśniący french, który chyba nigdy nie wyszedł z mody, prawda? Czasami wystarczy dodać nieco złotego lub srebrnego akcentu, by ten błysk uzyskać. Jesteśmy pewni, że takie paznokcie w dużej mierze zmienią nasze nastawienie, podejście i jesienne aurę. 

Po trzecie tajemnicze wypełnienia

Jeśli lubisz ciemne kolory paznokci, to na pewno tajemnicze wypełnienia ich ciemnymi kolorami, okażą się być tutaj strzałem w dziesiątkę. Jesienią modne są między innymi głębokie, odważne odcienie takich kolorów, jak: bordowy, szary i fioletowy. To właśnie z nimi można stworzyć z jednej strony nieco mocne, z drugiej mroczne, z trzeciej tajemnicze stylizacje, które to pasować będą absolutnie do wszystkich ubrań tej jesieni. Ciemny kolor wcale nie musi być tajemniczy, mało ciekawy. Z odpowiednio zrobionymi, na pewno będziemy wyróżniać się z tłumu, będąc absolutnie w centrum. Postaw więc na coś szalonego i odważnego. Przekonaj się, że kolor i wzór ma naprawdę duże znaczenie.

Hurtownie oferujące wyposażenie salonów kosmetycznych

Stylizacja paznokci stanowi taką usługę, z jakiej korzysta dziennie dziesiątki klientek. Salony kosmetyczne z taką usługą w cenniku, każdego roku mają ręce pełne pracy, przyjmując jedną klientkę, za drugą. Oprócz oczywiście wiedzy i doświadczenia stylistki, które to stanowią rzecz priorytetową, niebywale ważną rolę odgrywa asortyment produktów. Ta musi bowiem kupić niezbędny towar, by móc dalej swoje usługi klientkom świadczyć. Im większa ilość kolorów lakierów, im więcej ciekawych dodatków i wartych uwagi elementów do zdobienia, tym z pewnością efekt może być jeszcze bardziej zabójczy. Jeśli w grę wchodzi jesień, ta może zapewnić nam naprawdę bardzo wiele ciekawych rozwiązań. Grunt to ciekawy pomysł, kreatywne wizje i odpowiednia osoba, która zna się na swojej pracy. Z takim zapleczem – stworzone na paznokciach dzieło okaże się być dziełem sztuki. Jeśli do tej pory uważałaś, że jesień to tylko paznokcie w kolorze brązu i beżu, jesteś w błędzie. Nikt nie powiedział, że właśnie wtedy nie możesz poszaleć z ciekawą kolorystyką i licznymi dodatkami. Pamiętaj – modne jest tylko to, co podoba się Tobie i w czym czujesz się dobrze. Tutaj nie chodzi o to, aby wybrać rozwiązanie, które polecają gwiazdy, ale takie, które właśnie Tobie będzie się najbardziej podobać.

 

About the author