Wynajem skrytki depozytowej w Warszawie – wszystko, co powinieneś wiedzieć.

Skrytki depozytowe Warszawa zyskują coraz większą popularność i uważane są za prawdziwy luksus. Jest to związane ze zjawiskiem likwidowania sejfów przez tradycyjne banki. Oferty przechowywania kosztowności w bankach są coraz mniej dostępne. Takowym interesem zaczęły zajmować się jednak prywatne przedsiębiorstwa, uruchamiające w Polsce coraz większą ilość skarbców. Zatem, jeśli posiadasz drogocenną biżuterię, kolekcję monet lub markowych zegarków, warto rozważyć wynajem skrytki depozytowej, w celu zwiększenia bezpieczeństwa przed ewentualną kradzieżą. 

Z kosztownościami do skarbca 

Rynek nie toleruje próżni, więc mimo wycofywania się banków z usług sejfowych, w zamian pojawiają się prywatne firmy, oferujące takie usługi https://www.safebox24.pl/kontakt. W 2019 roku pojawił się Skarbiec Warszawa, inaczej skrytki depozytowe Warszawa. Jest to firma, która należy do sieci brytyjskich skarbców- Merrion Vaults. Spełniają najwyższe standardy prywatności i bezpieczeństwa. Oferują skrytki w różnych rozmiarach oraz dają możliwość dostosowania długości najmu do indywidualnych potrzeb. 

Jaką skrytkę depozytową wybrać? 

Skrytki depozytowe Warszawa oferują wiele możliwości. Do wyboru są sejfy w wielu rozmiarach. Małe przeznaczone są do przechowywania gotówki, biżuterii, dysków komputerowych oraz drogocennych monet. Skrytki MID-RANGE zostały stworzone, aby ulokować w nich akta własności oraz wszelkie ważne dokumenty. Jeśli jednak jesteśmy właścicielami kolekcji znaczków, dzieł sztuki, czy też większej ilości ważnych papierów, powinniśmy zdecydować się na duży sejf, który pomieści wszelkie dobra. Skrytki depozytowe Warszawa oferują także możliwość wynajęcia pomieszczeń, w których można przechowywać wielkogabarytowe skarby np. kosztowne meble lub większe dzieła.

Jak otworzyć konto w skarbcu? 

Skrytki depozytowe Warszawa są dostępne dla osób, które posiadają utworzone konto. Aby tego dokonać, musisz przedstawić swój dokument tożsamości wraz ze zdjęciem (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy), a także potwierdzić aktualny adres korespondencyjny, świadcząc ostatnim rachunkiem za media lub wyciągiem z konta. Maksymalnie możesz upoważnić dwie osoby, które również będą miały dostęp do danej skrytki depozytowej. Jednak one również muszą zostać uwierzytelnione dokumentem tożsamości i adresem. 

Czy moje kosztowności rzeczywiście będą bezpieczne?

Jeśli martwisz się, że Twoje nabyte dobra mogą nie być w zupełności zabezpieczone, powinieneś przeczytać kilka informacji na temat dbałości o Skrytki depozytowe Warszawa. Warto zacząć od faktu, iż są one chronione przez nowoczesne systemy i zaawansowaną technologię, która zdecydowanie przekracza standardy wyznaczone przez tradycyjne banki. Skarbiec jest wybudowany w najwyższym standardzie, a także jest oceniany i testowany przez VDS. Dodatkowo identyfikacja odbywa się, dzięki skanerom biometrycznym, cyfrowemu rozpoznawaniu zdjęć oraz kodowi klienta. Pokoje prywatne, w których możesz obejrzeć zgromadzone dobra, są dostępne tylko dla Ciebie i zostały stworzone dla Twojego komfortu. Pamiętaj, że Skrytki depozytowe Warszawa są obsługiwane tylko przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów od bezpieczeństwa, współpracujących z firmą ochroniarską. Ochrona skarbca trwa całą dobę. 

Korzyści finansowe z posiadania skrytki depozytowej

Mimo, że wiadomo, iż wynajęcie skrytki depozytowej jest świetnym rozwiązaniem ze względu na bezpieczeństwo, to wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak ogromne korzyści finansowe może przynieść. 

Pierwszym faktem, jest wzrost bezpieczeństwa i obniżenie kosztów ubezpieczenia naszego domu lub mieszkania. Jeśli cenne przedmioty w Twoim domu są ubezpieczone, np. biżuteria, powinieneś rozważyć przeniesienie ich do skrytki depozytowej i tym samym, usunięcie ich z ubezpieczenia domu. W większości przypadków znacznie zmniejsza to koszty. Zdecydowanie taniej wyjdzie wynajem skrytki. Jeśli jednak kosztowne przedmioty są używane/noszone? Istnieją również takie polisy, jednak ich ceny są zwykle bardzo wysokie, a warunki nie są opłacalne. Korzyści finansowe wynikają także z faktu, iż przechowywane, ważne dokumenty są bezpieczne i znajdują się w jednym miejscu. Zatem odpada możliwość zagubienia ich bądź zniszczenia. Tym samym nie będziemy zmuszeni do płacenia za ponowny wydruk. Dostanie drugiego aktu własności, jest dużym wydatkiem, dlatego jeśli będzie zabezpieczony, zaoszczędzimy nawet kilka tysięcy złotych i stresu, związanego z biurokracją. Warto w sejfie przechowywać również paszporty, certyfikaty urodzenia oraz wszelkie polisy ubezpieczeniowe, gdyż każde powielanie zagubionego dokumentu, może być bardzo kosztowne oraz czasochłonne. Po wynajmie skrytki masz pewność, że wszystkie ważne papiery są w jednym miejscu i będziesz zawsze wiedział, gdzie znajduje się potrzebny dokument. Zatem, dzięki skrytkom depozytowym zyskujesz nie tylko bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę, ale również oszczędność pieniędzy, które musiałbyś wydać w przypadku kradzieży lub zgubienia. Zadbaj o to, co ważne i zdecyduj się na Skrytki depozytowe Warszawa https://www.safebox24.pl/blog-1. To inwestycja w przyszłość, która pozwoli Ci żyć spokojnie i nie martwić się o kradzież lub włamanie. To nie tylko korzyści finansowe, ale również zdrowotne. 

 

About the author